Obecność w serwisie Targ Smaku, czyli… jak wypromować swój blog kulinarny?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

By Twój blog kulinarny zyskał rozgłos powinieneś/powinnaś prowadzić go systematyczne z dbałością o atrakcyjność treści i zdjęć. To tylko jedna z porad, o której każdy bloger kulinarny doskonale wie. To jednak może nie wystarczyć :) Blogerzy z Blog.pl mogą liczyć na promocję na stronie głównej Onetu i w wielu innych miejscach (strona główna Blog.pl, Facebook itd.). Warto również sięgnąć do projektu Akademia Blog.pl – w kolejnych cyklach prezentujemy porady mające na celu zwiększenie rozpoznawalności bloga.

Warto dodać swój blog do agregatu kulinarnego Targ Smaku. Obecność tam może przynieść mnóstwo korzyści. Sprawdź poniżej jakie :) Jeżeli masz problem z wyświetleniem prezentacji, możesz ją pobrać tutaj.

4 comments on “Obecność w serwisie Targ Smaku, czyli… jak wypromować swój blog kulinarny?

  1. Ehh, wszędzie jest potrzebna reklama, ktoś z zapałem i wiedzą może tworzyć sobie bloga i nikt o nim nie usłyszy ani nie wejdzie na jego stronę bo inne miernoty zostaną wypozycjonowane wysoko i poprzez reklamę zasmiecają internet bo są ciągle na pierwszych miejscach.
    A do wartościowych treści cięzko się dokopać…

  2. Konkurencja wśród blogów kulinarnych jest bardzo duża, dlatego bardzo trudno wyróżnić się za całej ich grupy. Bez dobrej jakości zdjęć i opisów się nie obędzie, ale nawet to nie gwarantuje sukcesu. Obecnie każdy blog kulinarny powinien posiadać profil w Instagramie, Facebooku lub innym portalu społecznościowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *