Konkurs FOTOBLOG – wyniki

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do konkursu fotograficznego organizowanego przy współpracy dwóch serwisów – Blog.pl i Digart.pl. Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.

Wyróżniliśmy trzy blogi, a właściwie 3 wpisy blogowe, które zaprezentujemy na stronie głównej Onetu (w bloczku „Blogi”).

- „Kalbarri i Exmouth, czyli kierunek północ” – uzasadnienie: Mój blog powinien być promowany na stronie głónej Onetu chociażby dlatego, że wśród wszystkich blogów promowanych w Onecie, nie znalazłam do tej pory ani jednego, który opowiadałby o życiu w Australii oraz podróżach po Antypodach. Jestem w Australii od ponad dwóch lat i na temat australijskich realiów mam wiele do powiedzenia. O ile moje podrożę po Australii dopiero się zaczynają, o tyle sadzę, że wraz z odwiedzaniem nowych miejsc mogłabym niejednokrotnie uraczyć czytelników Onetu ciekawymi wpisami popartymi dokumentacja fotograficzna.

- FIRA – stolica Santorini. Czy warto jechać na wyspę poza sezonem? – uzasadnienie: Jak wygląda Grecja, gdy wyjadą z niej ostatni turyści? O czym rozmawiają Grecy, kiedy razem jedzą przy stole? Dlaczego nawet w obliczu kryzysu, prawdziwy mieszkaniec Ellady zawsze ciepło się uśmiecha? O tym wszystkim na blogu Sałatka po grecku. 

- New York City – miasto, którego nie można nie kochać! – uzasadnienie: Podróżujemy po całym świecie, naszą pasją jest fotografowanie oraz przelewanie odniesionych wrażeń na papier. Z naszych wypraw, oprócz fascynujących zdjęć, przywozimy trendy i nowości. Kochamy również nowoczesne i zdrowe gotowanie, z pasją kreujemy własne dania, inspirowane światową kuchnią. Just Trendy Lifestyle Magazine, ze względu na szeroką, interesującą tematykę oraz piękne zdjęcia będzie udoskonaleniem największego polskiego portalu Onet.pl.

GRATULACJE! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *