#GoVegan! Zgłoś wegański przepis i wygraj książkę Jadłonomii!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Lubisz kuchnię roślinną? Codziennie zachwycasz się smakiem warzyw, owoców, kasz, strączków i ziaren? Wrzucasz na swojego bloga mnóstwo wegańskich przepisów? To doskonale! Ten konkurs jest dla Ciebie. Zgłoś przepis na roślinne śniadanie, obiad, kolację, przekąskę, deser itd. i wygraj książkę najpopularniejszej autorki wegańskiego bloga w Polsce Marty Dymek. Jej „Jadłonomia. Kuchnia roślinna” to doskonała pozycja książkowa, której nie może zabraknąć na żadnej półce fana/fanki kuchni roślinnej.

Dodaj przepis do akcji już teraz! :) KLIK, KLIK.

800x600w2

Regulamin znajdziesz tutaj

One thought on “#GoVegan! Zgłoś wegański przepis i wygraj książkę Jadłonomii!

  1. Czy aby napewno jest zdrowo ? Przecież już od dawna wiadomo, że komórki weganów starzeją się szybciej, a problem płodności został dawno udowodniony. Przekonują o tym wyniki dwóch programów badań naukowych, ogłoszone podczas konferencji American Society of Reproductive Medicine na Hawajach.
    Mam pytanie czy mogłabyś przejrzeć naszego bloga http://blondynkitezgraja.pl/ i ewentualnie wrzucić jakieś opinię w komentarzach tam ? Może powinniśmy coś poprawić w tym wpisie http://blondynkitezgraja.pl/pyrkon-2015-relacja/ ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *