„Bez skrupułów” – e-book naszej blogerki!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Magdalena Sibila, autorka bloga piszesie.blog.pl, opublikowała swój kolejny e-book. To powieść „Bez skrupułów”. Całość można przeczytać na blogu, ale wersja książkowa zawiera wiele bonusów (dodatkowe fragmenty itd.). Poprzednia książka pt. „Przyjaciółki” sprzedała się w sporej liczbie egzemplarzy. Kolejny e-book Magdaleny swoim patronatem objął Blog.pl, ponieważ mocno wspieramy naszych blogerów! :)

Bez_skrupulow_b

E-book „Bez skrupułów” jest dostępny w księgarniach internetowych, m.in. Virtualo, Merlin, Gandalf

Sprawdźcie, o czym opowiada książka „Bez skrupułów”.

Beata to trzydziestolatka bez skrupułów, skupiona na sobie i swojej wygodzie. Pochodzi z rodziny ceniącej tradycyjne wartości i całą sobą stara się udowodnić, że jej one nie dotyczą. Hasłem jej i jej przyjaciółek jest niezależność. Opowieść zaczyna się w momencie, kiedy Beata odkrywa, że jest w ciąży ze swoim szefem. Jej plan na życie nie obejmował dziecka, musi więc… zmienić plan. Zaczyna od rozmowy z szefem, potem z rodzicami. Jedna zmiana pociąga za sobą kolejne, a jej ciąża zaczyna mieć wpływ nie tylko na jej życie.

Książka ma formę pamiętnika Beaty, która tydzień po tygodniu opowiada o perypetiach swoich, swoich przyjaciółek Renaty i Sylwii i swoich współpracowników. Dzięki ciąży Beata wymusza w pracy awans i zaczyna wprowadzać w firmie zmiany. W ich wyniku wychodzą firmowe machlojki, z którymi szef Beaty nie zamierza nic robić. Ale nie tylko w życiu zawodowym Beata musi zmierzyć się z zaskakującymi ją sytuacjami. Również jej relacje z rodziną się zmieniają, a ona inaczej zaczyna widzieć swoją przeszłość.

4 comments on “„Bez skrupułów” – e-book naszej blogerki!

  1. Książka o niezależnej lecz uwikłanej w życiowe sytuacje kobiecie. Lubię silne bohaterki walczące z zastaną rzeczywistością, chcące zmieniać swój świat na własny sposób. Dobrze, że e-book jest już dostępny w wyżej wymienionych księgarniach internetowych.

  2. 1. Blagam o pomoc, ktorej nie moge nigdzie odnalezc w jezyku polskim. Chodzi mi o ustawienie avatara na moim blogu, ktory ukazuje sie przy komentarzach. Mam tylko czlowieka-widmo, lecz chce, aby tam pojawilo sie moje zdjecie. Jak mam to uczynic. Poniewaz technicznie nie jestem zbyt silna, prosze o wytlumaczenie „lopatologiczne”.

    2. Chce dodac do swojego bloga drugiego uzytkownika, wspolredaktora tego bloga. Gdy chce to uczynic, pojawia sie informacja: „Wprowadź adres e-mail osoby, która posiada już konto w tej sieci, aby zaprosić ją na tę witrynę”. Prosze o wytlumaczenie, co oznacza „posiada konto w tej sieci”. Jakiej sieci? Jakie musi spelnic warunki moja przyjaciolka, aby zostac wspolredaktorem mojego bloga?

    Pieknie dziekuje za informacje, pozdrawiam,
    Alicja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *