Konkurs Pozdrawiam #BlogRoku

1 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 1 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 1 Flares ×

Wystartował konkurs Blog Roku! Do 3 lutego można zgłaszać swoje blogi oraz teksty (nowość na 10. edycję!). Również do tego dnia potrwa nasz konkurs! Wystarczy wrzucić na swój (blogowy albo prywatny) profil na Instagramie, Facebooku lub Twitterze zdjęcie przedstawiające własną osobę z podpisem „Pozdrawiam #BlogRoku” (napis może znajdować się na kartce, może zostać dorobiony w programie graficznym itd.). Ważne jest to, by opisie postu znajdował się hashtag #BlogRoku (wtedy bez problemu znajdziemy te zdjęcia :)). Organizatorzy konkursu Blog Roku wybiorą najbardziej, ich zdaniem, kreatywne foto i nagrodzą… podwójnym zaproszeniem na Galę Bloga Roku 2014 (wraz z noclegiem i zwrotem kosztów za dojazd*), która odbędzie się 3 marca w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Muranów. Warto wziąć udział, by uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu wraz z blogerami i gwiazdami (Karol Okrasa, Kamil Duroczok, Margaret, Maja Sablewska itd. – sprawdź, kto zasiada w tegorocznym Jury konkursu!)

To co? Pozdrowicie Blog Roku tak jak zrobiło to wielu znanych blogerów? :) Serdecznie zachęcamy!

Pamiętajcie, że posty muszą mieć ustawienia publiczne – w przeciwnym razie ich nie znajdziemy ;(

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

kolaż_pozdrawia w2

*PKP, druga klasa

9 comments on “Konkurs Pozdrawiam #BlogRoku

  1. Nie będę dużo pisał – i się chwalił.

    Blog prowadzony od 2006 roku. Były jakieś nagrody, ponad 2000 txt napisanych. Trochę jestem – jako Azrael – znany. Trochę w innych sektorach. Od ponad 2 lat chory (?) na glejaka.

    Jak będzie trzeba więcej. jak by ktoś chciał… – służę… ;)

  2. Nooo fajnie, może się skuszę, wykombinuję jakieś kreatywne foto… Już mam nawet chyba pomysł, ale nie napiszę, jaki. Przecież konkurencja nie śpi, ha ha! :)

    Pomysł całkiem fajny. No i fajnie, że w tym roku można zgłaszać również teksty, a nie tylko całe blogi. To fajne, bo jeden dobry tekst może pośród innych być niezauważonych i blog jako całość niedoceniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *