Mikołaj Nowak blogerem Blog.pl!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Mikołaj Nowak, bloger, dotychczas blogujący na platformie Blogger (mikolajnowak.blogspot.com), przeniósł swojego bloga do Blog.pl. Serdecznie zapraszamy -> mikolaj.blog.pl

Mikołaj zawodowo związany z e-społecznościami od początku ich istnienia. Zaczynał w Grono.net – pierwszym polskim serwisie społecznościowym, gdzie był Community Managerem. Następnie współtworzył i koordynował komunikację poprzez projekty specjalne w Biurze Reklamy Onetu dla najbardziej wymagających klientów. Jest autorem wielu koncepcji, rozwiązań i pomysłów. Aktualnie związany z „Faktami” TVN, gdzie odpowiada za strategię komunikacji marki z wykorzystaniem internetu współtworząc unikatowy pomost między newsroomem a mediami społecznościowymi. Jest także konsultantem newsroomu w sprawach związanych z nowymi mediami i społecznościami.
Mikołaj pracuje także jako trener i doradca strategiczny.

Jest również autorem akcji #MikołajPromuje, którą Blog.pl patronuje i mocno wspiera. Niedługo startujemy!

1Sprawdź fanpage Mikołaja i Jego profil na Twitterze.

2 comments on “Mikołaj Nowak blogerem Blog.pl!

  1. Ja niedawno rowniez przenioslam sie z blogspota na bloga, tutaj do was. Jakos na blogspocie od dluzszego czasu czulam sie niezbyt dobrze i chcialam sprobowa czegos nowego. To zupelnie inna bajka i poki co wszystko jest dla mnie skomplikowane. Ale licze ze szybko sie zadomowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *