Italia poza szlakiem i I love coastal living – nowe blogi w Blog.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Mamy przyjemność poinformować, że Blog.pl zasiliły dwa blogi, które zostały przeniesione z innej platformy. Koniecznie sprawdźcie dwa adresy – italiapozaszlakiem.blog.pl i ilovecoastalliving.blog.pl.

Italia poza szlakiem – podróże żeglarsko-enokulinarne do Włoch i dalej. Magda, autorka, uprawia  podróże ekokulinarne, najchętniej do mniej znanych regionów Włoch. Odwiedza winnice, serowarnie, producentów oliwy i lokalnej żywności. Czasem żegluje, czasem dociera do celu drogą lądową.

 I love coastal living – o życiu w morzu, nad morzem & wnętrza w nadmorskiej stylistyce.

A na zdjęciu poniżej autorka blogów – Magda :) Życzymy powodzenia w blogowaniu w Blog.pl :)

Magda Ciach-Baklarz

3 comments on “Italia poza szlakiem i I love coastal living – nowe blogi w Blog.pl

  1. Witaj, Magdo:))
    Ostatnio przeczytałam, że aż 33 % blogerów ma nie więcej niż 30 lat. Kolejną dużą grupą blogerów są autorzy w wieku 30-35 lat. Autorzy po 40 stanowią zaledwie 3 %. Tym bardziej cieszy mnie, że przybywa dojrzałych autoró i autorek.Bo przecież mamy dużo ciekawego do opowiedzenia, prawda? Powodzenia w blogowaniu. Pozdrawiam. Lunka 1969. http://poziomkowe-wzgorze.blog.pl

  2. Italia poza szlakiem jest super. Czytałam ją już wcześniej i polecam – o moim ulubionym kraju i ulubionej kuchni. A lokalne winko włoskie nie ma sobie równych – nie to, co francuskie przereklamowane kwasy:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *