KONKURS! Wygraj zestaw książek Reginy Brett!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Twórczość Reginy Brett robi furorę na świecie, także w Polsce. Amerykańska dziennikarka pisze od 1986 roku. Była dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej felietony inspirują ludzi z całego globu. 5 listopada do księgarń trafiła oczekiwana książka bestsellerowej autorki, Bóg zawsze znajdzie ci pracę. Jej poprzednie książki, Bóg nigdy nie mruga oraz Jesteś cudem, wciąż utrzymujące się na listach bestsellerów, są dla wielu polskich czytelników niezastąpionymi lekcjami życia. Fenomen autorki umocniła ubiegłoroczna wizyta w Polsce – Regina Brett swoją naturalnością i wiarygodnością zjednała sobie serca czytelników po tej stronie Oceanu.

PRACA MARZEŃ GRAFIKA

Listopad przyniesie nie tylko premierę trzeciej książki Reginy Brett – nowych inspirujących 50 lekcji, tym razem o szukaniu spełnienia. 14 listopada do Polski po raz długi przyleci autorka. Jej wizyta potrwa do 21 listopada, a w tym czasie Autorka będzie gościć w telewizji i stacjach radiowych, udzieli wywiadów dla prasy i co najważniejsze – dwukrotnie spotka się z czytelnikami.

1W związku z wydaniem nowej książki R. Brett pt.: „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę” ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać pięknie wydany zestaw trzech książek autorki – „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę”, „Bóg nigdy nie mruga”, „Jesteś cudem”. Co trzeba zrobić, by wygrać? Wystarczy wysłać na adres blog_pl@onet.pl maksymalnie 5 zdań opisujących pracę Waszych marzeń. Nie musicie się ograniczać! Dajcie się ponieść wyobraźni :) 3 najbardziej kreatywne wypowiedzi nagrodzimy zestawem książek R. Brett.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

6 comments on “KONKURS! Wygraj zestaw książek Reginy Brett!

 1. Moja praca morzeń, to poznawanie na nowo życia i jego opisywanie, rozmyślanie nad nim. Są to zagadnienia filozoficzne i nie tylko dające poznać otaczający świat i siebie. Pozwala zrozumieć to co w nim zachodzi, a dziś świat nie jest prosty i łatwy do zrozumienia. Każdą wolną chwilę spędzam na odkrywaniu i poznawaniu tego co mnie otacza.Na rozkoszowaniu się każdym dniem. Jest to nie tylko wymarzona praca, ale też pasja dająca dużo radości. Bo praca to też pasja i tak praca daje najwięcej owoców.

 2. Praca moich marzeń, to praca z ludźmi i dla ludzi chociaż nie zawsze jest to wdzięczny zawód, i prawdą są słowa autorki, że „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę”, ja o pracę prosiłem bardzo długo, a gdy przestałem już wierzyć w jej znalezienie pojawiła się sama. Robię to co lubię, chociaż nie każdy to docenia, ale jest to praca moich marzeń. Drugim zawodem który dawał by mi satysfakcję, jest informatyzacja, gdyż bardzo lubię pracę spokojną, bez stresu, bez wrogich spojrzeń. To co robię obecnie, daje mi poczucie pewności siebie, stabilizacji, spełnienia chociaż w części, ta praca sprawia że czuję się potrzebny, nawet trochę wyjątkowy. Jeśli miałbym ponownie wybierać, co chcę robić w życiu, na pewno wybrał bym właśnie pracę z ludźmi oartej na obsłudze klienta.

 3. Po przeczytaniu regulaminu i dokładnym jego przeanalizowaniu, chciałabym się dowiedzieć czy ja (osoba mająca 17 lat) mogę wziąć udział w konkursie, pod warunkiem, że praca zostanie wysłana z poczty @mail mojego taty, oczywiście za jego zgodą. Chodzi mi o to, czy mój rodzic może wziąć udział w konkursie, opisując mój zawód. Interesuję mnie bardzo odpowiedź na moje pytanie, gdyż pomimo młodego wieku już od dawna wiem, jaki zawód chcę w życiu wykonywać, ponadto nagroda jest interesująca i w razie jej otrzymania skorzystają z niej zarówno moi kochani rodzice jak również ja.
  Bardzo proszę o odpowiedź.

 4. - Tymi słowami zakończę wstęp do naszego spotkania , bo jak wiecie ja sam niemogę sie doczekać tych rozmów z każdym i każdą z Was . Najbardziej na nie oczekuję i się niecierpliwię jak dziecko . Więc nie marnujmy czasu i zapraszam do stolika .
  Tak wyobrażam sobie spotkania z moimi czytelnikami .
  Norbert Purzycki

 5. Praca moich marzeń to taka która daje mi nieograniczone możliwości rozwoju. Rozwój jest sensem mojego życia a więc praca musi być wymagająca, musi mnie pobudzać, stawiać przede mną nowe wyzwania. Jako, że praca jest główną składową mojego życia musi dawać wartość mi i innym ludziom gdyż tylko tak mogę osiągnąć spełnienie. Moja praca to moja pasja, mój sposób życia, ja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *