Damian Buczek w Blog.pl!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Damian Buczek, znany w serwisie Ask.fm jako watahashi, przeniósł swojego bloga do Blog.pl! Serdeczność Damiana, jego zaangażowanie i świetny styl (nie tylko ubierania :)) zyskały sobie mnóstwo fanów. Koniecznie sprawdźcie blog Damiana (damianbuczek.blog.pl) i jego profile na Facebooku i Instagramie.

1

Fot. damianbuczek.blog.pl

1

Na zdjęciu z Olą Szepczyńską, autorką bloga poziom.blog.pl :)

Fot. facebook.com/buczek.damian.official

One thought on “Damian Buczek w Blog.pl!

  1. Cześć ! :) miałam już kiedyś okazję zapoznać się z blogiem Damiana i również podoba mi się jego styl życia jak również ubioru, Damian ma bardzo ciekawe pomysły na outfit. Mnie od zawsze interesowała moda, kilka miesięcy temu postanowiłam ruszyć z własnym biznesem. Kupiłam gotową spółkę, szczerze przyznam, że przeraziła mnie ilość formalności przy zakładaniu własnej firmy więc idąc na skróty postanowiłam kupić gotową spółkę – gdyby ktoś był zainteresowany to wklejam link: mbiuro.com/wirtualne-biuro-za-darmo/

    Zajmuje się projektowaniem i szyciem ubrań dedykowanych dla młodych ludzi, którzy nie boją się eksperymentować z modą. Niebawem kończę tworzenie swojej pierwszej autorskiej kolekcji, zastanawiałam się czy to właśnie nie Damiana zaprosić do sesji zdjęciowej, która będzie promowała tą kolekcję :) ciekawa jestem czy Damianowi spodobałyby się moje ubrania :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *