Nowy szablon: Bushwick

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Przedstawiamy nowy szablon – Bushwick. Ciekawy design i dość nietypowy układ – korzystając z tego szablonu, na stronie głównej bloga znajdzie się bowiem duże pionowe zdjęcie. Podmieniamy je tradycyjnie w Wygląd -> Nagłówek (sugerowana szerokość: 900 pikseli, sugerowana wysokość: 1600 pikseli).

1W miejscu ustawień nagłówka znajdziesz także inne opcje, m.in. włączenie/wyłączenie tekstu nagłówka.

Jeżeli we wpisie nie zostaną ustawione ikony wpisu (czyli nie skorzystacie z tej opcji przedstawionej poniżej), to wówczas po prawej stronie w każdym wpisie będzie znajdować się zdjęcie ze strony głównej bloga (to ustawione w Wygląd -> Nagłówek). Jeżeli wpis posiada ikonę wpisu, to każda notka będzie opatrzona właśnie ikoną. Warto dokładnie to sprawdzić – szablon Bushwick zaciąga na prawą stronę grafiki w dużych rozmiarach. Jeżeli ikony Twoich wpisów są małe – we wpisach będą pojawiać się w niechlujnej, rozciągniętej wersji.

Zastanawiasz się, gdzie w tym szablonie ukryte są widgety? To kolejny element bardzo wyraźnie wyróżniający szablon Bushwick na tle innych. Wystarczy, że klikniesz w ikonkę składającą się z trzech poziomych kresek czy to na stronie głównej bloga czy na stronie wpisu.

1

W razie pytań, wiecie gdzie pisać – pomoc@blog.pl. Powodzenia z nowym szablonem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *