Nowy szablon: Eighties

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Zauważyliśmy, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się niedawno wdrożony szablon Landscape. Postanowiliśmy dać Wam nieco podobną, a jakże inną skórkę. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba :) Szablon Eighties do Waszej dyspozycji!

1

W szablonie Eighties warto zadbać o duży nagłówek. Podmieniamy go oczywiście nie gdzie indziej Wygląd -> Nagłówek (sugerowana wysokość: 600 pikseli). W tym miejscu ustawień możesz także odznaczyć wyświetlanie tekstu (nazwy bloga).

Jeżeli wpis na ustawioną ikonę wpisu, to wówczas pod konkretnym adresem url notki znajdzie się ona w nagłówku. Warto tego przypilnować – jeżeli ikona wpisu ma małe rozmiary (a najprawdopodobniej tak jest), to wówczas będzie ona nieładnie rozciągnięta w nagłówku. Jeżeli wpis nie posiada ikony, to wówczas grafika w nagłówku we wpisie będzie grafiką ze strony głównej. Po prostu :)

Gdzie znajdują się strony i widgety? Pod magicznymi przyciskami w lewym rogu (menu, strony) i prawym rogu (widgety). Oczywiście możesz ustawić widgety na dole bloga (Footer).

1

To chyba tyle – szablon nie jest skomplikowany w obsłudze :)

W razie pytań piszcie na pomoc@blog.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *