„Złodziejka marzeń” – nowa książka naszej blogerki!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Anna Sakowicz, nasza blogerka, autorka blogów kuradomowa.blogujaca.pl i anna-sakowicz.blog.pl, wydała kolejną książkę! Po sukcesie „Żółtej tabletki” nie mogło być inaczej :)

1 Bohaterką nowej powieści Ani jest Joanna. To czterdziestoletnia nauczycielka samotnie wychowująca nastoletnię córkę Lusię. Zmęczona pracą zawodową postanawia iść na urlop zdrowotny i zacząć realizować swoje marzenia. Zamiast odpoczywać, musi jednak wyjechać na Kociewie, by zaopiekować się chorą ciocią. Pobyt w Starogardzie Gdańskim okazuje się pełen niespodzianek. Joanna zostaje między innymi blogerką, udziela się w hospicjum i zawzięcie walczy o swoje marzenia. Spotyka również tajemniczego blublusia, który budzi w niej dziwne podejrzenia. Bohaterka staje przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich będzie na przykład zabawna wizyta w sex shopie.

W powieści pojawiają się jednak również poważne wątki, jak na przykład praca z chorymi dziećmi.

„Złodziejka marzeń” to napisana żywym językiem, utrzymana w ciepłym, zabawnym, optymistycznym, a niekiedy poważnym tonie powieść obyczajowa, która realistycznie oddaje atmosferę niewielkiego miasta, łamie stereotypy i pokazuje, że nigdy nie jest za późno, by zacząć nowe życie.

Powieść została wydana nakładem wydawnictwa „Szara Godzina”.

5 comments on “„Złodziejka marzeń” – nowa książka naszej blogerki!

  1. O gratuluje wydania książki, na pewno musi być bardzo ciekawa i z chęcią ją przeczytam, jestem wielkim fanem Pani Ani. Z ciekawości zapytam: jest możliwość wykupienia gdzieś książki w wersji elektronicznej? W sensie chodzi mi tutaj o e-book’a. Od kilku lat czytam tylko tego typu książki na tablecie i jest na prawdę o niebo lepiej. Bardzo proszę o odpowiedź, nie mogę się doczekać :)

    Pozdrawiam

  2. I prawidłowo! Znakomity pomysł na książkę, chętnie przeczytam. Pozostaje mi życzyć jeszcze więcej sukcesów Pani Ani bo zasłużyła na to. Oby tak dalej.
    Pozdrawiam Magda

  3. Czyli osoby które piszą dobre blogi potrafią mogę też próbować tworzyć swoje książki i jak widać na przykładzie niektórym bardzo dobrze to wychodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *