Targ Smaku – przejmij swojego bloga i przepisy

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Prowadzisz bloga kulinarnego i do tej pory działałeś/działałaś w agregacie kulinarnym w Blog.pl? Agregat ten już nie istnieje, ponieważ otworzyliśmy nowoczesny serwis kulinarny Targ Smaku, który znajdziesz pod adresem www.targsmaku.pl.

Jeśli Twoje przepisy były w „starym” agregacie kulinarnym, to teraz najpewniej znajdują się w Targu Smaku. Możesz nimi oczywiście zarządzać, to nadal Twoje przepisy :) Wystarczy, że założysz konto w Targu Smaku, koniecznie z użyciem e-maila, na którego logujesz się w Blog.pl (by zarządzać swoim blogiem). Otrzymasz wówczas poniższy komunikat:

1

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony/przeniesiona do swojego profilu w Targu Smaku. Kliknij w Blogi do przejęcia, a następnie w Przejmij bloga.

21

I to wszystko :) Pytania/problemy/wątpliwości? Czekamy na maile na kontakt@targsmaku.pl.

5 comments on “Targ Smaku – przejmij swojego bloga i przepisy

  1. Witam mam znajomego, który prowadzi włąśnie bloga z przepisami kulinarnymi. Trzeba będzie znim pogadać może on w coś takiego zechce wejść. W sumie ciekawy pomysł, dla kogoś kto dobrze umie gotować. Ja jednak nie skorzystam bo z gotowaniem jest u mnie średnio.

  2. Hej z tej strony Stesia, a właściwie to Natalia. Pewnie teraz zastanawiacie się, dlaczego Stesia, i zadajecie Sobie pytanie od czego to skrót albo ksywka? Dlatego powiem. Stesia to skrót od Angielskiego imienia Stessica. Wiem, że nigdy nie spotkaliście się z takim imieniem, ponieważ jest bardzo rzadko spotykane. Niektórzy uważają, że to nie imię ale jednak. Tak, wiem. Nie obchodzi Was to. Przejdźmy do rzeczy. Stworzyłam ten blog, bo chciałabym Wam pomóc w Waszych problemach, zmartwieniach itp. Piszcie jakie macie problemy a ja postaram się jakoś wam doradzić. Drugim powodem dlaczego go stworzyłam to moje życie. Przez ten blog chciałam wam pokazać jaka jestem na prawdę i jak spostrzegają mnie inni. Nie jestem sławna ani w realu ani w necie ale postanowiłam, że chciałabym wam pomóc w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *