Nowy serwis kulinarny Targ Smaku

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Wystartował nowy serwis kulinarny – Targ Smaku. Znajdziecie go pod adresem
http://targsmaku.pl

To nic innego jak agregat kulinarny. Nowoczesny design, dużo przydatnych funkcjonalności, prostota korzystania – to tylko kilka z wielu argumentów dlaczego warto korzystać z Targu Smaku.

LOGO PROFILOWE FEJS

To miejsce przede wszystkim dla osób poszukujących przepisów kulinarnych. Rozbudowany katalog i wyszukiwarka – to narzędzia, z których warto skorzystać, by znaleźć receptury na interesujące nas smakołyki. Oczywiście to również miejsce dla blogerów prowadzących blogi kulinarne. Wystarczy raz dodać bloga, by każdy nowy dodany przepis pojawiał się również w Targu Smaku (po wcześniejszym przypisaniu do kategorii w profilu). Instrukcję jak dodać blog do naszego nowego serwisu kulinarnego znajdziecie tutaj. Oczywiście z targu kulinarnych inspiracji mogą korzystać blogerzy z całej polskiej blogosfery. Wychodzimy poza Blog.pl :)

Jeżeli dotychczas korzystaliście z agregatu kulinarnego w Blog.pl, to spodziewajcie się, że Wasze przepisy są już na Targu Smaku. W prosty sposób możecie je przypisać do swojego konta w Targu Smaku i nimi zarządzać :) Wystarczy założyć konto na
http://targsmaku.pl
(na tego samego maila, na którego logujecie się do bloga w Blog.pl) i postępować według instrukcji. Szczegóły znajdziecie tutaj.

W razie pytań czekamy na Wasze maile :) kontakt@targsmaku.pl

One thought on “Nowy serwis kulinarny Targ Smaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *