TOP 10 najlepiej wyglądających blogów w Blog.pl (subiektywny wybór redakcji)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Kochani.

Wasze blogi wyglądają coraz lepiej – nawet nie wiecie, jak wiele radości nam to sprawia. To dla Was wdrażamy nowoczesne szablony i widgety. Korzystajcie z tego, ile tylko chcecie :) Sporo naszych blogerów doskonale skonfigurowało swoje blogi. Jest na co popatrzeć :) Postanowiliśmy tym wpisem docenić 10 z nich. To tylko nasz subiektywny wybór. Za jakiś czas na pewno przygotujemy podobną listę. Jeżeli uważacie, że poniżej powinien znaleźć się Wasz blog, koniecznie napiszcie o tym w komentarzu! A może śledzicie jakiegoś bloga z Blog.pl, który zachwyca Was swoim wyglądzie i sami chętnie dodalibyście go do listy? Też napiszcie o tym w komentarzu. Czekamy na Wasze opinie – jak zawsze!

TOP 10 najlepiej wyglądających blogów w Blog.pl (subiektywny wybór redakcji) – kolejność losowa

1. Rodzynki Sułtańskie – blog lifestylowy o Turcji i podróżach. Świetnie wykorzystanie elementy charakterystyczne dla szablonu Boldr (m.in. uroczy błękitny kolor). Jeżeli lubicie podobny układ i kolorystykę – to szablon idealny dla Was. Przyciąga uwagę, a przecież o to właśnie chodzi, prawda? :)

2. Sceny z Użycia – blog kulinarno – podróżniczy. Do profesjonalnych, dużych zdjęć szablon Landscape jest wręcz idealny! Wszystkie fotografie widać w pełnej okazałości. A jest na coś popatrzeć. Szablon Landscape polecamy nie tylko fotoblogerom (patrz np. eWkratke). To nowoczesna, bardzo modna skórka. Przyjrzycie się – może akurat i Wam przypadnie do gustu :) Krótka instrukcja znajduje się tu.

3. Turecko – i znowu blog o życiu w Turcji (sporo miłośników tego kraju w Blog.pl :)). Autorka z powodzeniem wykorzystała szablon Newswire. Prezentuje się doskonale! W przypadku tego szablonu warto wrzucać duże zdjęcia. To podniesie wartość całego bloga. Zresztą przeczytajcie więcej na temat obsługi tego szablonu (klik, klik). Konfiguracja jest bardzo prosta. A z poradnikiem będzie banalna! :)

4. Pozornie Zależna – kolejna nasza blogowa perełka. Agnieszka, autorka bloga, nie mogła doczekać się nowych szablonów. Udało nam się wdrożyć szablon idealny dla Niej. Matheson, bo o nim mowa, również wymaga sporych zdjęć – szczególnie w przypadku ikon do każdego wpisu (instrukcję obsługi znajdziecie tutaj). Efekt? NIEZIEMSKI! :)

5. Ósmy Kolor Tęczy – szablon Mystique, mimo, że ma już swoje lata, nadal cieszy się Waszym zainteresowaniem. Trudno żeby było inaczej, skoro można na nim stworzyć takie cuda jak Ósmy kolor tęczy, na widok którego zawsze cieknie nam ślinka (szczególnie w porze obiadu!).

6. Benzina – motoryzacyjny blog Piotra ma wielu fanów nie tylko z powodu wartościowych treści. Przyciąga uwagę wysublimowanym, przejrzystym i jednocześnie niezwykle nowoczesnym wyglądem. To zasługa dobrej konfiguracji szablonu Pytheas. Lubimy to! :)

7. Prawnik na macierzyńskim – dość specyficzny szablon Tetris nie wszystkim odpowiada. No chyba, że skonfiguruje się go tak dobrze, jak zrobiła to Prawnik na macierzyńskim. Całość komponuje się naprawdę ładnie, także po wejściu w konkretną notkę. Sprawdźcie sami :)

8. Kamil Tatry – szablon inny niż wszystkie. Jak dla nas – bomba! Jego możliwości w stu procentach wykorzystuje Kamil, autor bloga o Tatrach. Na Twenty Fourteen, bo o nim mowa, skusiła się również Ola Radomska z Mam wątpliwość. Wygląda bardzo oryginalnie i zapada w pamięci – a jakże :)

9. Love Latte – klasyczny szablon Onet Motyw już bardzo długo jest do Waszej dyspozycji :) Bardzo ładnie prezentuje się na blogu Love Latte. Duża tutaj zasługa zdjęcia w nagłówku. Jeżeli lubicie blogową klasykę i macie dobrą grafikę do nagłówka, to jest to szablon dla Was. Sporo możliwości konfiguracyjnych – sprawdźcie :)

10. Blog redakcyjny Blog.pl – tak, tak, nasz blog redakcyjny znalazł się tutaj przypadkiem ;) Wklejamy go przede wszystkim dlatego, by w pełnej krasie zaprezentować szablon Writr (instrukcję jego obsługi znajdziecie tu). Prosty w obsłudze, a jak wygląda! Przypomina nowoczesne profile na popularnych portalach społecznościowych. Warto iść z duchem czasu! :)

Pamiętajcie, że ten wybór jest subiektywny. Za jakiś czas ponownie przygotujemy podobną listę. Jeżeli uważacie, że Wasz blog wygląda super – wrzućcie link do komentarza albo napiszcie do nas na blog_pl@onet.pl.

Redakcja

P.S. Lubicie nas na fejsie? A na Instagramie? :)

6 comments on “TOP 10 najlepiej wyglądających blogów w Blog.pl (subiektywny wybór redakcji)

  1. Robiłam setki podejść do zmiany szablonu. Szukałam prostego, ale też nowoczesnego i profesjonalnego pod względem wyglądu. Zawsze wracam do LightFolio jest po prostu idealny ;)

  2. A dlaczego nie ma blogu „Rozpasani w żartach”? Całkiem ładna strona graficzna, wesoła, rozpoznawalna. Chyba redakcja nie była tam:))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *