Gravatar – miniatura profilu – jak ustawić?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Jak ustawić graficzną miniaturkę swojego profilu, tj. obrazek (np. zdjęcie), który będzie wyświetlany np. jako miniatura przy danym wpisie, która będzie widoczna przy komentarzach? Zaczynamy od wejścia w Kokpicie w Ustawienia, a następnie Dyskusja.

 1

W osobnej karcie przeglądarki wchodzimy na stronę pl.gravatar.com.

Zakładamy tam konto (za pomocą maila, którego używamy do logowania się do bloga). Następnie klikamy w Add one by clicking here.

1

Wybieramy ikonę np. z komputera i klikamy w rated G.

1

Następnie wchodzimy we wspomnianą wcześniej Dyskusję (w edycji bloga) i ustawiamy Człowiek widmo (na dole) i klikamy Zapisz zmiany. 1

Problemy? Wątpliwości? Czekamy na Wasze maile: pomoc@blog.pl.

9 comments on “Gravatar – miniatura profilu – jak ustawić?

  1. witam. przepraszam, że nie na temat, ale chciałabym zapytać czy w szablonie można wyłączyć znacznik godziny ? bo są tylko dwa szablony, w których godzina w komentarzach się nie zapisuje?
    dziękuję za odpowiedź :)

  2. wydaje mi się ze koledze chodzi o to czy istnieje możliwość wyświetlenia daty wraz z godziną… w sumie z doświadczenia wiem ze działa to tylko dla dużych serwisów, które często dodają newsy przy mniejszych serwisach nie opłaca się tego stosować bo co za różnica o kt zostały dodane skoro jest ich kilka !

  3. Czasem nawet taka opcja z wyświetlaniem daty i dokładne godziny publikacji posta staje się niewygodna. Często na naszym blogu o tabletach piszemy kilka postów jednego dnia i publikujemy je jednocześnie. Gdyby czytelnik widział wpisy co 5 minut to z pewnością oczekiwał by następnych w takim samym tempie. A kto z blogerów to wytrzyma ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *