Widget Easy Pinterest już w Blog.pl!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Mamy dla Was kolejny gadżet :)

Tym razem będziecie mogli wykorzystać widget Easy Pinterest. To nic innego jak widget powiązany z Waszym kontem w serwisie Pinterest. Działa na bardzo podobnej zasadzie jak znane Wam widgety Facebooka i Google+, które z powodzeniem stosujecie.

Widget będzie wyświetlal Wasze ostatnie piny – kto używa Pinteresta będzie wiedział o co chodzi :)

Jak umieścić pinterestowy widget na blogu? Jak zwykle to bardzo proste. W Kokpicie klikacie w Wygląd, następnie Widgety. Wybieracie i przeciągacie widget Pinterest. Rozwijacie i wpisujecie swoją nazwę użytkownika z tegoż serwisu (w miejscu zaznaczonym czerwono na poniższym screenie).

1

Skąd wziąć nazwę użytkownika? Kliknijcie w serwisie Pinterest w ikonkę w prawym górnym rogu (by przenieść się do swojego profilu). W linku znajdziecie nazwę użytkownika, którą należy wpisać w edycji widgetu.

3

Oczywiście widget może nosić dowolną nazwę, może nie mieć jej w ogóle – wedle życzenia! W ostatnim polu należy wpisać liczbę ostatnich pinów, które mają wyświetlać się na blogu :)

I gotowe!

FireShot Screen Capture #186 - 'happylittlethings' - happylittlethings_blog_pl

Powodzenia i miłego użytkowania. Wpadnijcie na nasz fanpage na Facebooku :)

3 comments on “Widget Easy Pinterest już w Blog.pl!

    1. Pomyslimy o tym za jakiś czas :) Na razie sprawdzimy czy w ogóle tym widgetem nasi użytkownicy będa zainteresowani :) Pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *