Czy warto blogować w Blog.pl?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Oczywiście, że warto! :)

Prowadzenie bloga w Blog.pl ma wiele plusów:

- ciekawe notki promowane są w wielu miejscach, m.in. na stronie głównej Onet.pl! Gdy Twoja notka znajdzie się w tym miejscu, możesz w krótkim czasie zdobyć tysiące (kilkadziesiąt tysięcy, a przy dobrych wiatrach nawet ponad 100 tysięcy!) wejść. Na żadnej innej platformie nie masz takiej możliwości. Warto sprawdzić poradnik przygotowany przez redakcję – czym kieruje się wybierając notki na stronę główną Onetu.

Notki promowane są również w innych miejscach – www.facebook.com/blogpl, www.facebook.com/blogroku, strona główna Blog.pl oraz fanpage’e poszczególnych serwisów Onetu, np. Onet Sport.

Blog.pl daje możliwość szybkiego wypromowania bloga i zdobycia stałych czytelników. Warto wykorzystać tę szansę.

- Blog.pl to nowoczesna platforma oparta na znanym systemie WordPress. Oferuje atrakcyjne szablony (z możliwością konfiguracji) i widgety. W razie problemów z konfiguracją bloga pomaga nasze Biuro Obsługi Klienta. Wystarczy napisać na pomoc@blog.pl. Systematycznie uzupełniamy pulę szablonów o nowe – atrakcyjne i nowoczesne.

- Możliwość ustawienia galerii na blogu i pokazu slajdów, zaciągnięcia filmów z YouTube’a i wiele, wiele innych.

- Dostępność Biura Obsługi Klienta i pracowników Blog.pl – słuchamy Waszych opinii i bierzemy je pod uwagę.

- Możliwość znalezienia się w Znanych na Blog.pl - www.blog.pl/znani. Blogerzy znajdujący się np. w Loży Kultowej (najpopularniejszych blogerów Blog.pl) mają wyłączone reklamy na blogu i są często promowani.

- Wielu naszych blogerów wydało książkę – wszystko to dzięki platformie Blog.pl, na której zdobyli szybko popularność. W chwili obecnej można wygrać inspirujące książki naszych blogerów – szczegóły znajdziecie tutaj.

9 comments on “Czy warto blogować w Blog.pl?

  1. Jeśli chodzi o przystępność darmowych platform blogowych to rzeczywiście Blog.pl jest dominujący i chyba najbardziej profesjonalny. Bardzo dobre miejsce by zacząć przygodę z blogowaniem.
    Ja tak zrobiłem ;-)

      1. Na jednym portalu była opcja „napisz do mnie”. Dzięki niej adres mailowy autora nie był jawny dopóki nie odpisał. Tutaj uniemożliwiony jest kontakt z kimś kto chce mieć kontakt z czytelnikiem a nie może maila upublicznić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *