A może nad morze? Z książką!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Beata Kobierowska (cowartoczytac.blog.pl, Co warto czytać?) oraz bookfa (bookfa.blox.plLost In The Library by bookfa) serdecznie zapraszają do Sopotu wszystkich blogerów książkowych blogerów książkowych i aktywnych komentatorów tego rodzaju blogów na rozmowy o książkach i blogach książkowych.

Szum morza, piasek pod stopami i książki – czy można wyobrazić sobie przyjemniejsze połączenie? ;)

Wraz z blogerkami serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Sopotu 5 lipca (sobota) na godzinę 15.00 do Zatoki Sztuki w Sopocie.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą dobry humor i co najmniej jedną książkę na wymianę.

Na wiążące zgłoszenie przybycia na adres mejlowy lipcowysopot@wp.pl organizatorki czekają do 20 czerwca. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

1

2 comments on “A może nad morze? Z książką!

  1. Nad morze, ale każde.
    Ostatnio przypomniało mi się że tylko wyjeżdżając na wczasy nad polskie morze czy zagraniczne, zabieram ze sobą książki do czytania. Jest to ten czas gdy mogę sobie coś poczytać. Może to trochę smutne ale prawdziwe.

  2. Ja w czasie kiedy nie było TV i internetu , czytałem wiele książek i to było tak zajmujące że nie można się było od tego oderwać , jedyna możliwość rozrywki , bardzo zajmująca że czytało się nawet ze świeczką kiedy wyłączyli światło oraz wszedzie gdzie tylko się dało .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *