Aktualizacja WordPressa – 3.8.2

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Wasz Kokpit wygląda inaczej niż do tej pory? To dlatego, że zaktualizowaliśmy system WordPress, na którym pracujecie. W tym momencie możecie korzystać z jego najnowszej wersji – 3.8.2. Poprawki oznaczają większe bezpieczeństwo dla autorów blogów (zablokowanie możliwości ataku na witrynę poprzez cookies służące do uwierzytelniania) oraz bardziej nowoczesny i intuicyjny system zarządzania treściami. Zerknijcie – gdyby coś było nie tak, piszcie – pomoc@blog.pl

1

 

6 comments on “Aktualizacja WordPressa – 3.8.2

  1. Nowy, ale w nowym kokpicie zrewolucjonizowano umieszczanie zdjęć. Po pobraniu „adresu zdjęcia”i wklejeniu go jako adres w blogu pojawia się link ,a nie zdjęcie .Dlaczego?!!
    A w ogóle w jaki sposób mogę powiększyć przydzieloną ilość 100 MB na dysku. Powiększyć odpłatnie.
    Adres mogę blogu : http://rytrobaki2012.blog.pl/

    1. Ryt, zdjęcie można dodać za pomocą linka w bardzo prosty i szybki sposób. Napiszemy o tym na blogu, jeśli potrzebujesz odpowiedzi szybko, pisz do naszego Biura Obsługi Klienta – pomoc@blog.pl. Pozdrawiamy! :)

  2. Mam spory problem, i nie wiem nawet gdzie zadać Wam pytanie, bym móc uzyskać na nie odpowiedź. Chciałabym ustawić swój personalny awatar (w to miejsce, w którym po dodaniu komentarza wyświetli się szara postać). Nie wiem gdzie go dodać, i jak to zrobić. Co jeszcze z blokadą kopiowania na blogu? Mam innego bloga i nie chcę by ktoś kopiował moje teksty. Nie ma dostępu do HTML i to bardzo utrudnia sprawę. Nie ma żadnego sposobu na dodanie na bloga muzyki? Wiecie, że te wszystkie NIE bardzo zniechęcają użytkowników? Nie jestem pierwsza która nie jest z tych problemów zadowolona ;/ Proszę i z góry dziękuję za odpowiedź!
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *