Jak podlinkować?

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Pisząc notkę blogerzy bardzo często odnoszą się do jakiegoś materiału w sieci, np. tekstu czy filmu. To naturalne, że każdy autor notki musi mieć możliwość podlinkowania wybranego słowa, np. tak jak tutaj:

Jak to zrobić? To bardzo proste i zajmuje kilka sekund. Zaznacz słowo, które chcesz podlinkować, w ten sposób:

Następnie (gdy słowo jest zaznaczone, tak jak powyżej) klikamy w tę ikonkę:

I wpisujemy/wybieramy link, który nas interesuje (pamiętajcie o tym, by na początku adresu znalazło się „http://”.

I tyle! :)

W razie problemów w tej czy innej sprawie związanej z blogiem piszcie – pomoc@blog.pl

5 comments on “Jak podlinkować?

  1. Dla mnie największą tajemnicą jest jak „powiązać wpisy”. Na początku myślałem, że można to zrobić samemu, ale jakoś mi się nie udało. Zapytałem więc znajomą, u której zobaczyłem takie „wpisy powiązane”, a ona mi na to, że ona też nie wie i że to komputer (czy raczej onetowski system) sam za nią robi, a autor bloga nie ma na to żadnego wpływu. Są jeszcze inne sprawy, które można by było ulepszyć, ale narazie poczekam na wyjaśnienie tego.
    Pozdrawiam.

  2. Widzę, że trzeba pokornie prosić o odpowiedź. A może niektórzy nie są jej godni? Albo trzecia opcja – jak nie ma znaku zapytania, to nie było pytania.
    No to zadaję jeszcze raz: JAK POWIĄZAĆ WPISY?

  3. Jakbyś bezpośrednio może napisał zapytanie na pomoc do blogera może najszybciej byś otrzymał wiadomość, która by Cię satysfakcjonowała oby tak było. Najlepiej robić to w ten sposób że opisujesz o czymkolwiek innym niż powiązany jest link to też dużo daję tekst w tekście jak. Jakbyś tworzył profile czy precle mówisz popatrzeć na przykładowo i brać z tego jakieś morały na pewno wiesz o co chodzi.

  4. Drogi Autorze tegoż bloga, zastanawiam się ile czasu Ci potrzeba, żeby odpowiedzieć na proste pytanie. Zacznam wręcz podejrzewać, że dzielisz czytelników na lepszych i gorszych, bo jednym odpowiadasz a innym nie. Kiedy odpowiesz na moje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *