Moderacja komentarzy w Blog.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Wielu naszych użytkowników narzeka na jakość komentarzy na blogach. Warto pamiętać, że nie wszystkie z nich muszą być opublikowane. Najlepszym sposobem na poradzenie sobie z „hejterami” jest zastosowanie na swoim blogu moderacji komentarzy – a wszystko to po to, by mieć pełną kontrolę na wszystkimi treściami, które pojawiają się na blogowej stronie.

Jak to zrobić?

Wejdź w Kokpicie w Ustawienia, a następnie Dyskusja.

Następnie zaznacz opcję „Nim komentarz pojawi się na blogu, administrator musi go zatwierdzić”. Administrator to oczywiście Ty :)

Tym sposobem będziesz miał pełny wpływ na to, czy dany komentarz ma się wyświetlić na blogu czy nie. Listę komentarzy czekających na moderację znajdziesz w Kokpicie.

W razie czego – wiecie gdzie pisać! :) Czekamy na Wasze pytania – pomoc@blog.pl

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku – www.facebook.com/blogpl.

Efektywnego blogowania! :)

7 comments on “Moderacja komentarzy w Blog.pl

  1. i jeszcze moja ulubiona opcja, bicz na trolle, czyli edycja komentarzy – kiedy troll napisze „klarka jest gópia” zawsze należy poprawić na „Klarka jest piękna, mądra i dobra”.
    I za to dziękuję Redakcji;))) i wybaczam popsucie starej blogowni. Miłego dnia!

  2. Boty są coraz sprytniejsze. Najlepszym w/g mnie sposobem na komentarze jest instalacja kodów zabezpieczających. Kolejnym sposobem jest włączenie wtyczek socjal i komentarze byłyby zamieszczane przez FB.

  3. Kiedy pojawi się możliwość użycia wtyczki facebook`owej „Facebook Comments”? Sprawa prosta w implementacji, a jakże pożądana.

  4. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje! Dzięki za wskazówkę. Chyba każdy z nas znalazł, pod swoimi postami komentarze całkowicie odbiegające od tematu a już na pewno niepoprawne ortograficznie – fajnie, że można coś z tym zrobić

  5. Jestem przeciwko cenzurowaniu wpisów, czy konieczności podawania e-maila. Ale jak widać, chwalimy się tylko ślicznym, ułożonym blogiem z mnóstwem komplementów, bo na słowa krytyczne już mało kogo stać. W tej chwili nie można nawet napisać, że przepis na ciasto jest beznadziejny a samo ciasto niejadalne, bo właścicielka/właściciel bloga, przenigdy tak OBRAŹLIWEGO wpisu nie opublikuje:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *