BOLDR – nowy szablon w Blog.pl

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Od dzisiaj możecie zmienić szablon swojego bloga na BOLDR. Jak Wam się podoba? Niedługo wprowadzimy jeszcze dwa inne szablony, a więc… stay tuned! :)

21 comments on “BOLDR – nowy szablon w Blog.pl

 1. Co to znaczy „a więc… stay tuned! :) ” ?
  Nie mógłby notki redagować ktoś znający dobrze język polski? Toż my nie gęsi i swój język mamy ;)

 2. Bardzo fajna skórka i duża możliwość zabawy z dopasowaniem szablonu. Mało jest takich przyjemnych szablonów na blog.pl. Robicie dobrą robotę! Czekam na kolejne skórki:-)

 3. szablon jest bardzo ciekawy, jednak najważniejszy jest fakt, że strona jest bardzo przejrzysta ;] Wszelkie zmiany, nowości – są mile widziane – czekamy na więcej..

 4. A ja już mam po dziurki w nosie te wszystkie zmiany. Dzisiaj znów nowy wygląd Kokpitu, jakby ten, który już raz został zmieniony wcześniej, nie był wystarczająco dobry. Jeśli mi powiecie, że nareszcie blog będzie dobrze współpracował z Wordem, to się ucieszę. W innym wypadku mam gdzieś wszystkie te zmiany. Blichtru i ozdóbek nie znoszę w życiu i na blogu. Podobne zdanie mają wszyscy autorzy publikujący na tym samym, co ja blogu.

   1. Dlaczego nikt nie pyta blogerów, czy chcą zmian i to wcale nie lepszych? Nie jesteśmy nastoletnimi ludźmi, których cieszą wszelkie skórki, ozdoby bajery. Przyzwyczajamy się do wyglądu i funkcji Kokpitu. Widać jednak, że nikt nie liczy się z potrzebami i, co tu ukrywać, możliwościami starszych blogerów. To jest forma dyskryminacji. Blogi są dla młodszych i bardziej obeznanych w tych wszystkich funkcjach. A starsi? Nie szukamy sławy, mody, nowoczesności, czy co tam reklamujecie. Chcemy tylko w spokoju prowadzić blog.

   1. Przede wszystkim wydłuża się czas zamieszczania postów. Wchodzenie w funkcje w Kokpcie nie są spójne, jak chociażby w poprzedniej wersji. Prowadzimy blog dynamicznie, nowe posty ukazują się kilka razy na dzień. Nie jesteśmy w stanie poświęcać jeszcze więcej czasu, bo komentarze i odpowiedzi również zajmują uwagę. Nie wspomnę już o pracy nad wyszukiwaniem tematów do publikacji. I tak z przyjemności prowadzenia blogu dochodzimy do zniechęcenia zjadanym bezproduktywnie czasem.

 5. I jeszcze jedno. Wylogowuje bez przerwy. Nie można się ruszyć na inną stronę we własnym kompie w znalezieniu przygotowanego materiału, bo już mam komunikat, żeby się zalogować. Ponadto, jak wykasować wiecznie otwierające się okienka z natrętnymi informacjami. Już kiedyś trzeba było je blokować, czy mam rozumieć, że teraz znów?? I jak to robić?

   1. Niestety problem z wylogowywaniem nie jest od dzisiaj ani od wczoraj. Siedzieliśmy cicho, nie żaląc się, póki było to znośne. Teraz wylogowanie następuje podczas przygotowywania publikacji, również podczas pisania komentarzy czy podczas odświeżania strony.

 6. Bardzo podoba mi się ten szablon, chętnie bym na niego przeszedł. Niestety nie ma takich możliwości konfiguracyjnych na jakie bym liczył niestety ;( Nie ma możliwości zmiany tła gdzie jest tekst – zamiast białego wolałbym czarne.

  Czy istnieje możliwość, że będzie ten szablon dostępny w opcji PRO, gdzie są o wiele większe możliwości konfiguracyjne ?

  1. Raczej nie, ale jeśli podoba Ci się jakiś darmowy wordpressowy szablon, to podeślij nam link – rozpatrzymy, może uda się wdrożyć :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *