III etap konkursu Blog Roku 2013!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Serdecznie gratulujemy wszystkim blogerom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu Blog Roku 2013. Ich listę znajdziecie w serwisie www.blogroku.pl. Teraz wszystko w rękach Jurorów. 18 lutego dowiemy się, które blogi zostały nominowane do zwycięstwa w poszczególnych kategoriach.  Następnie każdy z członków Kapituły Konkursowej wybierze zwycięski blog w kategorii. Wspólnie zdecydują zaś, który z blogów uzyska tytuł Bloga Roku 2013 i które zdobędą Wyróżnienia Główne.

Trwa również nominowanie do tytułu Blog Blogerów. Blog ten zostanie wybrany przez Jury Bloga Blogerów na podstawie 20 blogów wytypowanych na podstawie rankingów Brand24 i HASH|FM.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone blogi i wszystkie oddane głosy. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów!

9 comments on “III etap konkursu Blog Roku 2013!

  1. Rewelacyjna sprawa z tymi konkurami. Dzięki nim blogerzy mają nową silną motywację, która sprawia, że wpisy się pojawiają regularniej i są znacznie ciekawsze;)
    Podobnie jest w mojej branży. Pracuję jako architekt wnętrz i z reguły wszyscy moi koledzy po fachu projektują dla samych siebie oraz dla klienta, ale w momencie, gdy biorą udział w konkursach i wykonują projekty konkursowe, to świadomość rywalizacji potęguje ich pracę i dodaje skrzydeł:)
    Pozdrawiam!

  2. Fajny pomysł na ten blog roku szczególnie wśród młodzieży. Szkoda że za czasów mojej szkoły nie uczono nic o bloga, stronach wyszukiwarkach itd. Szkoda że nauczyciele informatyki sami praktycznie nic nie wiedzieli. Osobiście mając 28 lat jak buduje się bloga dowiedziałem się z kursu o wordpress.

  3. Znajoma przeszła do III etapu, trzymam za nią mocno kciuki. Zostanie zauważonym to ogromna szansa dla blogera. Dobry, prestiżowy konkurs trzeba przyznać. Wydaje mi się, że poziom polskich blogów na ten moment jest naprawdę wysoki. Ech ja jeszcze pamiętam czasy kiedy to wszystko było w powijakach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *