Nowy szablon – Tetris

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

W ostatnim czasie w blog.pl nie pojawiały się nowe szablony, więc postanowiliśmy to zmienić. Interesujący, estetyczny szablon Tetris od dziś jest do Waszej dyspozycji! :)

Tetris jest szablonem przede wszystkim dla osób, które we wpisach umieszczają zdjęcia/obrazki. Obraz użyty we wpisie powinien automatycznie pojawić się na stronie głównej, jeśli tak się nie stanie, warto skorzystać z opcji „Ikona wpisu”, która jest dostępna w edytorze tekstu, w prawej kolumnie.

W szablonie możliwa jest edycja koloru tła, koloru lub grafiki nagłówka oraz dolnego menu. Menu jest podzielone na 3 kolumny, w których można umieszczać widgety.

Mamy nadzieję, że Tetris przypadnie Wam do gustu!

15 comments on “Nowy szablon – Tetris

  1. Witam, mam pewien problem w związku z tym szablonem. Otóż na stronie głównej nie pojawiają się obrazki wpisów, jest tylko tekst. Są one widoczne jedynie w tych wpisach, gdzie ustawiłam ikonę wpisu. Wszystko byłoby dobrze tylko, że jak otworzy się wpis ( w którym ustawiłam ikonę) to pod nagłówkiem pojawia się najpierw w wielkim powiększeniu obrazek wpisu, a dopiero pod nim tekst i obrazek w normalnym rozmiarze. Jak pozbyć się tego ogromnego obrazka, ale tak żeby była widoczna ikona wpisu na stronie głównej?

    1. Dzieje się tak, gdyż obrazki na bloga wrzuca Pani z innych stron. Gdy skorzysta Pani z biblioteki mediów i obrazy będą wgrywane na bloga, wówczas będą się one wyświetlały prawidłowo.

  2. Wygląd ciekawy,spodobał mi się.Jednak dziekuje za wyjaśnienie z tymi obrazkami miałem taki sam problem ja Pani.Jednak redakcja szybko naprowadziła mnie na dobry tor,Dzieki

  3. Osobiście wolę szablony 2 kolumnowe. Jest zdecydowanie więcej miejsca na umieszczenie zdjęcia o większej rozdzielczości, czy dodanie dłuższego artykułu. W naszej branży jest to nieodzowne

    Pozdrawiam wszystkich bloggerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *