Futbol jest okrutny

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Okładka książki Futbol jest okrutny

Wszyscy fani piłki nożnej wiedzą, że futbol potrafi być okrutny. Taki też tytuł nosi blog oraz najnowsza książka Michała Okońskiego, jednego z największych znawców Ligi Angielskiej w Polsce. Wieloletni kibic londyńskiego Tottenhamu, dziennikarz Tygodnika Powszechnego oraz bloger, który swoich Czytelników przyzwyczaił do cotygodniowych analiz Premier League.

Futbol jest okrutny to pełna humoru autoanaliza kibicowskiego uzależnienia: opowieść o tym, jak piłka nożna niepostrzeżenie zagarnia kolejne przestrzenie życia autora, jak komplikuje udział w arcyważnej naradzie kierownictwa firmy, jak wpływa na wychowywanie dzieci i relacje z własnym ojcem, jak zmienia myślenie o seksie i śmierci.

Serdecznie zachęcamy wszystkich fanów futbolu. Szczegóły znajdziecie tutaj: 
http://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/futbol-jest-okrutny

3 comments on “Futbol jest okrutny

  1. Nie wiem, czy mogę tak liczyć na odpowiedź, ale jak dodać do „ulubionych blogów” blog z „blogspot.com” w adresie? Co rusz wyskakują mi powiadomienia, że „blog nie istnieje” lub jest „niepoprawny adres URL”, a dodaję je tak samo, jak i całą resztę. Chciałabym wiedzieć, na czym polega problem i jak przez to przebrnąć, bo naprawdę może to człowieka rozeźlić. Z góry dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *