Znani blogują w Blog.pl!!!

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Z nieukrywaną radością przedstawiamy Wam nową sekcję Znani blogują w Blog.pl! Niebawem do kategorii Znanych dołączą również blogi z blog.onet.pl, co oznacza, że w Blog.pl blogować będzie największa grupa polityków, celebrytów i cenionych specjalistów w swoich dziedzinach w Polsce!

 

 

Sekcja podzielona będzie na kilka kategorii tematycznych: Polityka, Sport, LifeStyle, Publicystyka, Tygodnik Powszechny, Biznes i pieniądze, Podróże, Kościół i religia, Kultira i sztuka, Hobby. Utworzona zostanie też specjalna kategoria dla kultowych blogów polskiej blogosfery.

2 comments on “Znani blogują w Blog.pl!!!

 1. Sekcja podzielona będzie na kilka kategorii tematycznych: Polityka, Sport, LifeStyle, Publicystyka, Tygodnik Powszechny, Biznes i pieniądze, Podróże, Kościół i religia, Kultura i sztuka, Hobby – i to wszystko? – A gdzie jest kategoria: kształcenie i wychowywanie? Zajmujemy się bzdurami, a nie sprawami dla kraju najważniejszymi!
  Dlaczego mój blog http://aleksander-janik.blog.onet.pl nie ma żadnej konkurencji?
  Dlaczego na Twitterze nie ma praktycznie żadnych tagów dotyczących różnych aspektów szkolnictwa i edukacji?

  Jednym z największych lecz dotychczas niedocenionych bogactw Naszego Kraju jest mądra i zdolna młodzież.
  http://beta.forum.ngo.pl/viewtopic.php?f=2&t=498
  Całkowicie zgadzam się z tym stwierdzeniem z tym jednak, że napisałbym go w postaci: „Jednym z największych lecz dotychczas niedocenionych bogactw naszego kraju jest mądra i zdolna młodzież.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *