Widget AdTaily

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 0 Flares ×

Zgodnie z obietnicą oddajemy Wam do dyspozycji widget AdTaily! :-)

Co zrobić by pojawił się on na blogu? Wystarczy wejść w opcję Wygląd -> Widgety, a następnie z listy widgetów wybrać AdTaily i przesunąć go do kolumny blogowej, tak jak inne widgety. Po dodaniu widgetu do kolumny trzeba rozwinąć jego opcje i dodać identyfikator AdTaily, który znajduje się w kodzie, który dodawaliście do blogów w starym systemie.

 

Przykładowy identyfikator zaznaczony jest na czerwono:

script type=”text/javascript” id=”AdTaily_Widget” src=”http://static.adtaily.pl/widget.js#xTdewKlpKl

Po wklejeniu identyfikatora do widgetu wystarczy kliknąć zapisz. AdTaily powinno wyświetlać się na blogach :-)

 

24 comments on “Widget AdTaily

 1. Mam jeszcze spory problem z opanowaniem tego wszystkiego, ale nasuwa mi się jedno pytanie na chwile obecną, z ktorym nie potrafie sobie poradzić już calkiem.
  do czego służy Blogroll ? czy moglibyście coś o nim napisac ? co tam się dodaje, jak się dodaje itd.

  1. Jest to coś na rodzaj spisu ulubionych blogów. Jeśli chcesz je dodać na swojego bloga musisz dodać je najpierw do odnośników a potem na widget blogroll.

 2. A jak działa błąd 500 i jak długo?Niestety nie dane mi widać założyć tu bloga,a tym bardziej skorzystać z różnych funkcji.Niby założyłam,ale jak chcę wejść na bloga czy edytować profil,to wyskakuje błąd 500 i tak już półtorej godziny.Nigdzie też nie jest napisane co to i jak długo.Szlag mnie zaraz trafi,pisałam,bez odp.dzięki.

 3. Na moim blogu pod komentarzami nie wyświetla sie kod CAPTCHA, w związku z czym czytelnicy nie mogą dodawać komentarzy. Podobnie jest w księdze gości. Jak to naprawić?

  Korzystam z „nowego bloga” (nad czym, swoją drogą, ubolewam od dnia zmiany).

  Z góry dziękuję za odpowiedź.

 4. wykonałem wszystko zgodnie z instrukcją, jednak nie widać u mnie na stronie widgeta adtaily. Zaznaczam, że problem dotyczy angielskiego (www.adtaily.com) konta, drugi widget z polskiego adtaily (www.adtaily.pl) widać. Włączyłem dwa żeby sprawdzić. Kod jest poprawnie wpisany i zapisany (sprawdzałem na różne sposoby wpisanie kodu).

 5. Osobiście nie polecam AdTaily. Nie dość, że na mojej stronie co jakiś czas pojawiały się reklamy na które nie tylko się nie zgodziłam, ale też nie miałam do nich dostępu, bo nie było ich w panelu (na szczęście wszystkie prt scr posiadam). Odpowiedzi były tak absurdalne, że aż przykro przytaczać.

  Ponadto kiedy przyszło do wypłaty okazało się, że pieniędzy nie dostanę. Wg informacji w panelu: „Karne odjęcie środków w związku z działaniami niezgodnymi z regulaminem”. Moje próby wyjaśnienia kończą się lakonicznym stwierdzeniem: „Zdecydowana większość kliknięć była wygenerowana sztucznie. Nie mamy obowiązku przedstawiania dokumentów i raportów kliknięć użytkownikom. Takie dane – tak jak pisałam wcześniej – mogą zostać przedstawione odpowiednim organom jako dowód w sprawie.”. Kpina, bo 100 zł zbierałam przez prawie pół roku, a każda reklama CPC miała może 3-5 kliknięć. Radzę uważać.

 6. U mnie ad taily nie działa! Zarejestrowałam się do serwisu ad taily, skopiowałam kod do widgetu na stronie dodałam widget na pasek boczny i nic , nie wiem czy to wina szablonu, proszę o pomoc

 7. stylesheet=small&fgcolor=%23000000&bgcolor=%23EFEFEF&lang=10″ frameborder=”0″ scrolling=”no” width=”120″ height=”275″ style=”border:none;”>

  to jest mój kod ale nie wiem którą część wkleić

 8. To nie do wiary… od godziny męczę się z dodaniem tego widżetu i nic, nie wyświetla się nic poza napisem „reklama w internecie”, który jest odnośnikiem do strony głównej adtaily! Napisałam do was maila, chcę to jak najszybciej naprawić…

 9. Zamściłam na(w) blogu widget Ad Tailly, postępowałam zgodnie ze wskazówkami, ale nie wiem co zrobić, żeby można było kliknąć w tekst TU MOŻESZ DODAĆ DWOJĄ REKLAMĘ i przejść do jej dodania na moim blogu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *